17. letní Porsche sraz Čáslav 2019

V sobotu 20.7.2019 bylo uspořádáno tradičního letní setkání majitelů vozů Porsche v Čáslavi.

Program akce

  • tradiční dopolední setkání s příjezdy na Čáslavské náměstí (do prostoru akce se vjíždí přes snížený přejezd u přechodu – vyznačeno kužely)
  • oběd v místní restauraci Grand s vyhlídkou na Porsche
  • přejezd do Kutné Hory
  • návštěva motokárové dráhy (vedle letní bobové dráhy)
  • přejezd do Radovesnice do muzea motocyklů
  • krátký přejezd do centra Vigvam na večeři a společné posezení
  • možnost ubytování / přenocování (apartmán či v sudu, sudovém apartmánu či vagónu … )

https://grandcaslav.cz/restaurace/
https://motokarykutnahora.cz/
https://www.muzeumradovesnice.cz/
http://www.vigvamresort.cz/

Report

Dopolední akce se konala v trochu jiné části Čáslavského náměstí a proběhla zhruba podle předpokládaného plánu s tím, že jako bonus jsme cestou z Muzea v Radovesnici zastavili na čtvrthodinku v Žiželicích na hasičských slavnostech (foto shora je z hasičského žebříku). Na akci samé bylo k vidění přes 30 vozidel Porsche, z nichž nejedno bylo na Porsche akci vůbec poprvé ….
Velmi zábavnou částí programu byly hojně užívané jízdy v halových motokárách, kde si každý mohl dosytosti užít bočních přetížení a radosti z akcelerace … a i za těch „jen“ deset minut jízdy vypotit nejednu kalorii ;-).
Muzeum v Radovesnici bylo zas nečekaně narvané stovkami a stovkami motocyklů …. spousty traktorů (i Porsche) v reprezentativních a svěže chladných prostorách v jinak docela horkém dni (a to ještě že bylo polojasno). A mají tam od nás i zápis v návštěvnické knize.
Finále akce pak bylo v Němčickém Vigvamu – to už v malém počtu návštěvníků – ostatně několik vozů se zúčastnilo jen dopoledního setkání v Čáslavi na náměstí. Všem díky za účast!

Klikněte na níže vloženou fotografii … tím se spustí celá fotogalerie, v ní se můžete pohybovat i šipkami.