Jarní PORSCHE výlet 2015

CO: 32 x Porsche
KDY: Sobota 18.4.2015 (jde o jednodenní společenskou akci)
KDE: Velké Popovice (pivovar) + Měchenice + Praga Muzeum + Karlštejn

Program

Report

  • Téměř všichni účastníci akce se (oproti očekávání) dostavili brzy pro zájem exkurze v pivovaru Velké Popovice, kde byla ujednána zkrácená prohlídka, ochutnali jsme tři druhy sladu, ve sklepě 14-ctku (řidiči nealko), pokecali s Oldou …
  • Oběd v restauraci Fregatta byl svižný a velmi zdařilý, parkoviště jsme jim zaplnili snad celé. Odvážnější okusili i cukrárnu v přízemí ;-).
  • Automuzeum Praga – celkem rozsáhlá expozice strojů rodiny Příhodových, nejen k značce Praga.
  • Na Karlštejně jsme zaplnili nám vyhrazený parking taktéž celý, někteří však rovnou zapluli do Koliby a ani nešlapali uličkou se spoustou obchůdků ke hradu. Většina však ke hradu došla – zde na nádvoří se po chvilce rozhovorů již někteří rozloučili a odešli zpět buď do Koliby nebo k odjezdu. Byli však i takoví, kteří se na hrad nechali dovézt koňmo 🙂 a škodolibě si fotili pěší část naší výpravy. Část návštěvníků akce pak podstoupila i prohlídku prvního hradního okruhu.
  • Celkem chladný den, ale na akci nám spadlo jen 3x 15 kapek deště, zato dojíždějící hlásili v lokalitách domovů déšť i sníh …
  • Vydařená akce, i když klasika – při přejezdech jsme se semtam rozdělili, o to veselejší pak bylo se na silničkách z různých směrů na křižovatkách potkávat. Prostě i když je jízdní itinerář sebelepší, začneme se kochat vozy kolem a lehké zajižďky jsou tu hned, částečně jsme totiž jeli i okrajem Prahy.
  • BB: Vyslovuji uznání všem účastníkům, zejména nejvzdálenější slovenské posádce zo Zvolena. A velké díky Alanovi944 a Martinovi (Pa924), kteří věnovali značnou píli přípravě akce.
  • Případné fotografie či fotogalerie pro sdílení prosím pošlete přes www.uschovna.cz na porsche@108.cz nebo vystavte sami na www.rajce.idnes.cz  a zašlete na porsche@108.cz link pro zveřejnění zde.

Fotoreport

Fotogalerie zde se spouští klikem na obrázek, pak se lze v galerii posouvat šipkama doleva, doprava. Pokud znovu kliknete na takto již otevřený obrázek, spustí se automatické přehrávání snímků po 5-ti vteřinách. Galerie se pak zavírá stiskem ESC nebo klikem na křížek vpravo nahoře.

[Best_Wordpress_Gallery id=“2″ gal_title=“2015-04-18″]

Fotogalerie TDM – http://uloz.to/x9u1TKkU/april-18-2015-zip
Fotogalerie Pa924 – http://mpa9.rajce.idnes.cz/Jarni_Porsche_vylet_2015/

Video