20. letní Porsche sraz Čáslav – 23.7.2022

V předposlední červencovou sobotu se opět sjely Porsche do Čáslavi – na výroční – již dvacáté letní setkání našeho Porsche společenství.

V několika záležitostech to byla akce vzpomínková … jak místem na Čáslavském náměstí, kde jsme s pár vozy parkovávali před dávnými roky, tak i následným programem – navštívili jsme po letech opět dvojpatrový most u Vojslavic a Hrad Lipnice. Závěr akce byl na hotelu Luna v Koutech u Ledče nad Sázavou, tam ale dojela a pobyla již jen hrstka porschistů. V neděli pak pár vozů společně navštívilo Restauraci v Kostelci nad Černými lesy u chystaného Muzea pivovarnictví.

Akce se v jejím průběhu zúčastnilo 70~80 vozů Porsche, od modelů 924 přes různé verze 944, několik 928 a od půlky akce i jedna 968; dále pak i řada novějších i starších 911, Boxsterů, Cayman i Panamera. Nepřehlédnutelnou zajímavostí byla Čáslavská účast repliky dobového setu Mercedes dodávky/tahače s replikou 550 na podvalníku.

Jelikož značná část účastníků se přihlásila až na poslední chvíli a nemálo vozů přijelo zcela bez přihlášení, tak došlo k nedostatku srazových triček (pro spolujezdce a další zájemce) a srazových samolepek. Pro vyšší zájem tak bude zrealizován dotisk a dodatečná distribuce – kdo máte zájem, vyplňte formulář dole na stránce. Uzávěrka těchto objednávek je 31.7.2022 a rozeslání bude provedeno asi v půlce srpna.

Doobjednávka srazových triček