Jarni porsche sraz 2020

Akce zrušena, resp. přeložena na 10+11. října 2020

Jarní setkání Porschí proběhne opět meziklubově v Praze – již popáté na tradičním místě – v Premium Outlet Prague Airport v Tuchoměřicích , na dohled od letiště Václava Havla , avšak tentokrát již jako dvoudenní akce.

V sobotu 25.4.2020 je v plánu:

Příjezdy na 10 hodinu dopolední do velkého parkoviště Outletu. V případě pěkného počasí budou stát vozy na venkovní ploše a pokud by pršelo, bude možné parkovat v krytém prostoru parkoviště.
Pro dámskou část účastníků bude v Premium Outlet Prague Airport otevřeno nespočet obchodů s oblečením, botami, kabelkami i klobouky, ale také s broušeným sklem či porcelánem. Pro děti nabízí Outlet prodejnu hraček a těm nejmenším i dětský koutek. Pro všechny pány pak bude otevřena Engine Classic Cars Gallery, kde bude připraven zajímavý motoristický program za pomoci velkoplošné obrazovky a 250 klasických automobilů různých značek, z nichž padesátka nese logo Porsche.
Od 12:00 hodin bude možné navštívit místní restauraci Outletu, kde bude pro účastníky setkání, označené srazovou visačkou, připraveno speciální obědové menu.
Ve 14 hodin budou moci účastníci vyrazit na zajímavý výlet, který všechny zavede nejprve do soukromé sklárny Rückl Crystal v Nižboru, kde bude připravena zajímavá exkurze výroby broušeného skla – včetně prodejní výstavy různých místních výrobků.
V odpoledních hodinách nás pak další kilometry společné jízdy zavedou až na zámek Zbiroh, kde nás bude očekávat jak večerní velmi zajímavá prohlídka zámku, tak i společná večeře a samozřejmě i jedinečné zážitkové ubytování na zámku. Viz info v nabídce zde.
Veškeré ubytování na Zámku je rezerované pro naši akci – tu si zařiďte individuálně e-mailem na hotel@zbiroh.com (nepoužívejte on-line rezervaci na stránce zámku s běžnými cenami). Je potřeba ve zprávě uvést „Porsche meeting“ a ceny jsou pak skupinově vyjednány se slevou:
– Zámecké pokoje „Standard“ **** dvoulůžko 2800/2osoby
– Zámecké pokoje „Standard“ **** jednolůžko 1900/2osoby
– Zámecké pokoje „De luxe“ **** dvoulůžko 3400/2osoby
– Zámecké pokoje „De luxe“ **** jednolůžko 2500/2osoby
– Luxusní hradní apartmá dvoulůžko 5500/2osoby
– Luxusní hradní apartmá jednolůžko 4000/2osoby

Pro alternativní ubytování můžete využít nedaleký Hostinec Selský Dvůr, vzdálený asi 10 km od Zbirohu v obci Biskoupky, kde nabízejí levné ubytování za 400 Kč za osobu (zajistěte si sami individuálně).

V neděli 26.4.2020 se po snídani vydáme společně do rokycanského Vojenského muzea na demarkační linii, kde si prohlédneme historickou vojenskou techniku.
Když už budete v tomto kraji, doporučuje se navštívit ještě Národní technickou památku Vodní hamr v obci Dobřív a o kousek dál ještě Dopravní muzeum Strašice.

Plakát akce
Prague Outlet
Engine Classic Cars Gallery
Rückl Crystal
Zámek zbiroh
Pole označená * jsou vyžadována

Tabulka přihlášených

 KdoČímOsobTextOběd v outletuRücklZbiroh exkurzeZbiroh večeřeZbiroh noclehSelský dvůr noclehNeděle
Vojenské muzeum
Neděle
Vodní hamr
Neděle
Muzeum Strašice
1BB924S?-++------
2Jindřich TBoxter2+++++++
3Pedro9112+++++-+++
4Milan B.914 2+++++-+++
5Tomáš H.9241tdm++++-++++
6Cyril P.9283+++
7Petr Kr.Carrera 997.21++++++++
8Bohumil B.K.997 GT3
Cayman S
4+++++----
9Petr Kub.996 Carrera2+++++-+++