Předsraz 2005 – Ledeč nad Sázavou


Jarní předsraz letního
3. SETKÁNÍ  PORSCHE – Ledeč nad Sázavou  2005

Přijeli Bohouš, Pavka, Zino a Zdeněk s kámošema v žluté 911…..

Komentář BB: Počasí nám vyšlo absolutně parádně, semtam mráček, jinak sluníčko ….. Bohouš+Zino+Pavka přijeli spolu směrem od Habrů, na náměstí v Ledči již čekal Jirka. Po cestě se nám pro závady omluvil Ondra. Došli jsme se podívat i na nábřeží okouknout řeku, labutě, hrad ….. pak zašli do restauračky na obídek a přijeli i moraváci s 911. Po obědě (a nezbytném vzájemném okouknutí aut)  se jelo přes Světlou nad Sázavou na Lipnici, tam s krátkou procházkou na hrad, pár foto … a pak jsme vyrazili směr Pacov a letiště Kámen. Cesta byla sice klikatá, ale nakonec to stálo za to. Příjezd k letišti parádní, na letišti sice už nějaký sraz byl (Nissani) ale plocha byla tak velká, že to vůbec nevadilo. Párkrát jsme se projeli celou plochou, vzájemně si projeli svá Porschátka, svezli se, omrkli rejdící motorkáře tu jedoucí po zadním kole, tu po předním, tu zase sedíc na řídítkách ….
Omrkli jsme ty Nissany – byl tam i jeden parádní veterán DATSUN ještě s Kalifornskou značkou, Skyline a asi dalších 30 aut. Gumovali, sprintovali … škoda že neměli organizaci, jezdilo se tam tak, až se dva z nich srazili. Semtam sice přes letiště napříč projel traktor 🙂 ale 2,7 km dráha je pro leccos použitelná, jak pro sprint, tak pro případný okruh. Nevíte někdo o další podobné ploše tak dobře použitelné pro sraz nebo naše aktivity??? Určitě napište.
Pavka nám tam přinesl vzorek těch samolepících log na kapotu ( a jinam), můžu říct, že jsou naprosto super. Na letiště měl dorazit i Jamez, ale nakonec se raději věnoval svému srazu Scirocco. Tento sraz byl jiný – víc se jezdilo (až jsem z toho dostal pojeb od Zina, že jezdím ehm …. „nepřiměřeně rychle“), méně kecalo a bylo méně prostojů. Jak tak po těch srazech jezdím, tak sleduju, jak se jejich účastníci mění ……. uvidíme v létě v srpnu, kolik z vás přijede. Na letišti bysme měli mít už nějaký konkrétní program, musíme jen vymyslet trasu, čas utíká rychleji než bysme chtěli ….
Každopádně kluci – díky za účast, bylo to fajn a těším se příště.

Pozvánka:

K účasti na jednodenní setkání zveme všechny majitele všech typů a ročníků  sportovních vozů PORSCHE, především pak konstrukce transaxle, setkávající se na webuhttps://porsche.108.cz

KDY: v sobotu 23.4.2005 (na Vojtěcha) od 11:00

KDE
: Ledeč nad Sázavou & (širší) okolí

JAK DLOUHO: orientačně od 11 do 16 hodin

PROGRAM: pokec, prohlídky, oběd, foto, projížďka na průzkum jedno letiště (možná bude k dispozici)
celkem asi 80km

PŘIJEDOU:

Bohouš 924
Pavka 924S
Zino 944
Zdeněk s kámošem 911 Carrera (1986)
Jamez 944
Ondra 924

no hlaste se .. hlaste se ….. porsche@108.cz

I dvakrát za rok je málo.

Kde to bude? Po kliknutí se mapy otevřou větší:

02/29/2016 23:41:09

Jdi na začátek stránky