Letní Porsche SRAZ Čáslav 2015

KDY: Sobota 18.7.2015

KDE: Čáslav, výlet do Kutné Hory (na památky) a večer posezení v rekreačním centru Vigvam v Němčicích

CO: XIII. setkání vozů Porsche v Čáslavi, 29 vozů značky Porsche

Report

  • První účastníci srazu dorazili již v pátek a úvodní setkání proběhlo v jedné z restaurací na prostorném čáslavském náměstí.
  • V sobotu dopoledne se sjížděli účastníci srazu ze všech koutů republiky a dva ze Slovenska. Na několik hodin nás tu navštívila i pestrá trojka Malušáků. Po jedenácté hodině jsme v koloně opustili Čáslav a přesunuli se v koloně do historického centra Kutné Hory,
  • Tam proběhl společný oběd a prohlídky místních pamětihodností (České muzeum Stříbra, chrám Sv. Barbory , Kostnice , Katedrála Nanebevzetí Panny Marie a Sv. Jana Křtitele …). Za zmínku v tomto opravdu parném dni stojí návštěva chladného podzemního dolu na Stříbro, kdy v kápích a přilbách jsme se proplétali podzemními soutěskami (a zažili jsme i důlní tmu). Po těchto prohlídkách již polovina návštěvníků odjela do svých domovů.
  • Následoval přesun přes Týnec nad Labem do resortu Vigvam, kde účastníci povečeřeli (jídla sice dražší, ale výjimečně bohatá a chutná). Zbytek účastníků se přesunul do objektu Bowling a zde následovalo závěrečné sobotní podebatování a posezení a zahráli jsme bowling.
  • V neděli jsme po desáté hodině popojeli do nedalekých Sendražic, kde jsme se provětrali projížďkou na Kolínské řepařské drážce, kdy poté jsme se v počtu 7 vozů již jen rozloučili a společnou akci ukončili.

Fotoreport

[Best_Wordpress_Gallery id=“4″ gal_title=“2015-07-18-sraz“]

+ fotogalerie PA924
http://mpa9.rajce.idnes.cz/Letni_Porsche.108_sraz_Caslav_2015/ 

Videoreport