Jarní sraz 2016 – Praha

První letošní akce bude pojata meziklubově – setkáním v Autogalerii Engine (aneb auťáky místo butiků v obchodním centru ….)  a poté s návštěvou Muzea sportovních automobilů v Lánech.

Viz pořadatel http://www.porsche-club.cz/porsche-classic-tour-2011/akce-porsche-club/651-porsche-sraz-praha-2016.html

Program:

23. 4. 2016 – sobota

* od 10:00 hodin příjezd k areálu obchodního centra Prague Outlet. Příjezd od Prahy směr letiště – ke galerii Prague Outlet Engine se dostanete jednoduše – jako by jste jeli na letiště Václava Havla na Ruzyni. Po odbočení z hlavní silnice k letišti na prvním kruhovém objezdu odbočíte na Tuchoměřice.
Pražský klub ENGINE CULTURE je majitel pravděpodobně největší sbírky automobilů značky Porsche v ČR a k tomu i dalších velmí zajímavých automobilů nedávné minulosti a nabídl nám galerii jako místo srazu.

* 10:00 – 12:00 hodin – přivítání účastníků a prohlídka galerie

* 12:00 – 13:00 hodin – oběd v nedaleké obci Praha – Přední Kopanina, kde nás uvítají hned dvě restaurace nedaleko sebe, a to Restaurace U Housliček a Restaurace U Drahušky.

* 13:00 – 14:00 hodin – návrat do Engine Outlet Galerie, kde bude pro zájemce připraven start do krátké orientační jízdy do 30 km vzdálených Lán a tamního  Muzea sportovních automobilů.

Po prohlídce muzea a krátkém posezení v místní restauraci na odpolední kávě se vydáme k domovu.