Registrace

Klub je internetový a i registrace probíhá po internetu. Pokud z nějakého důvodu nelze registraci provést přes internet, je možné zaregistrovat se na některé z našich akcí – srazech nebo přes e-mail správci.

Pro registraci je zapotřebí níže vyplnit údaje o registrovaném Porsche a poskytnout ke zveřejnění několik digitálních fotografií svého Porsche v minimální velikosti 640×480 bodů.

Upozornění: registrace v klubu není určena pro osoby, které se zde registrovat chtějí pouze za účelem prodeje svého vozu a nebudou v budoucnu majitelem vozu Porsche. Takovým osobám je doporučeno zřídit si inzerát na některém z inzertních serverů zdarma ( http://www.bazos.cz nebo jiné) a mohou si pak odkaz na svůj inzerát umístit spolu se zápisem do veřejného „fóra“, určeného všem. Inzerát vozu na prodej bývá přijat a zveřejněn nejdříve tři měsíce po vstupu do klubu.

Upozornění (a omluva) – z kapacitních důvodů jsou v roce 2015 nové klubové registrace pozastaveny, nebo probíhají v delším časovém horizontu
(pozn.BB – nechtěl by se někdo administraci také věnovat = pomoct mi? Jde o práci minimálně 1 hodinu týdně (nárazově i denně), požadavkem je alespoň základní znalost administračního systému WordPress, schopnost editace obrázků apod.).

 

Fotografie pro registraci

  • by měly být takové, aby dostatečně zobrazovaly vzhled vašeho Porsche, případně jeho specifické detaily
  • množství fotografií není omezeno, v ideálním případě jde o cca 6-10 fotografií následujícího obsahu: pohled levopřední + pohled pravozadní + pohled do interiéru (otevřenými dveřmi řidiče) + pohled do motorového prostoru + individuální detaily vozu či speciality provedení
  • další běžně zasílané fotografie bývají (pro inspiraci – fantazii se meze nekladou): pohled čelní + pohled zadní + pohled boční zleva + pohled boční zprava + detaily vozidla + fotodokumentace oprav či úprav vozidla + jakékoliv stylově či tématicky naaranžované fotografie + bonusový materiál o dalších auto-zajímavostech majitele
  • soubory můžete (avšak nemusíte) pojmenovat s pořadovým číslem podle vzoru „martin924s-01.jpg“ „martin924s-02.jpg“
  • můžete si mohou sami vyretušovat registrační značky vozidla, i toto však není požadavkem, všechny došlé fotografie členů klubu jsou manuálně správcem kontrolovány, doupraveny (i velikostně, jasem, kontrastem) a případné registrační značky vyretušovány (krom speciálních číslovek na nich 911, 924 atd. :-))
  • soubory můžete ponechat ve zdrojovém rozlišení z fotoaparátu, pro web jsou však manuálně upravovány na velikost 800 x 600 pixelů

1. Nahrajte své fotografie k registraci

Vyber soubor ve svém počítači kliknutím na volbu SOUBOR, po potvrzení začne odesílání. Úspěšné odeslání bude oznámeno zeleným políčkem níže. Pro další soubor tuto akci opakuj.Je i možné soubor přetáhnout myší na tlačítko SOUBOR.

2. Vyplňte a odešlete registrační formulář

[ninja_forms id=7]

Tato žádost o registraci Vám bude v kopii také zaslána – pouze pro kontrolu.

V návaznosti na rozsah materiálu, který pro registraci poskytnete dostanete během pár dní od správce informační e-mail s potvrzením registrace.