Vzkazy / Fórum

Internetový odkaz je u zprávy indikován podtržením jmenovky autora.

Napište nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
 
 
Pole označená * jsou povinná. E-mail není zveřejňován.
Vaše IP adresa je 18.119.107.96. Úpravy vyhrazeny.
Odkazy http://.... nepište do textu zprávy, spamfiltr pak takové zápisy většinou blokuje. Pro odkazy slouží při zápisu zprávy kolonka Website.
Pro automatické předvyplnění odesílatele je vhodné se zde návštěvnicky zaregistrovat (vlevo dole pod MENU).
Ladislav Kobza Ladislav Kobza wrote on 14.5.2020 at 18:11
Díky za odpověď , dnes jsem odmontoval filtr a ze spodu jsem nadzvedl váhu vzduchu i s kolíkem v děliči paliva a startoval , odvzdušnil vstřikovací ventily , až tam mi již palivo jde ale do válců nic. Možná jsem přehodil tlakové hadičky , jedna jde z přívodu od děliče do kostky která je v zadní části sacího potrubí. Druhá vys. hadice jde do horní části sacího potrubý s čidlem , mám to správně nebo jsem je přehodil obě mají stejný závit . Prosím jak mají být správně Děkuji
Díky za odpověď , dnes jsem odmontoval filtr a ze spodu jsem nadzvedl váhu vzduchu i s kolíkem v děliči paliva a startoval , odvzdušnil vstřikovací ventily , až tam mi již palivo jde ale do válců nic. Možná jsem přehodil tlakové hadičky , jedna jde z přívodu od děliče do kostky která je v zadní části sacího potrubí. Druhá vys. hadice jde do horní části sacího potrubý s čidlem , mám to správně nebo jsem je přehodil obě mají stejný závit . Prosím jak mají být správně Děkuji... Collapse