Vzkazy / Fórum

Internetový odkaz je u zprávy indikován podtržením jmenovky autora.

Napište nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
 
 
Pole označená * jsou povinná. E-mail není zveřejňován.
Vaše IP adresa je 18.234.55.154. Úpravy vyhrazeny.
Odkazy http://.... nepište do textu zprávy, spamfiltr pak takové zápisy většinou blokuje. Pro odkazy slouží při zápisu zprávy kolonka Website.
Pro automatické předvyplnění odesílatele je vhodné se zde návštěvnicky zaregistrovat (vlevo dole pod MENU).
PRm944 PRm944 wrote on 3.4.2020 at 15:55
Zdareec. Přidávám se s dotazem, taky nestartuju (P944 NA 85). Na podzim jsem zaparkoval, na jaře už nenatočil. DME relátko vyměněné, pumpa funkční. Startér točí, ale auto nechytne. Indicie(?): otáčkoměr se během točení startéru nehýbe. Zatím jsem rozebral všechny konektory a pročistil je - a NIC. Zítra chci přeměřit odpor na snímači otáček a polohy kliky na konektoru u ECU. Nějaké další tipy? Mám to k autu 50km, tak když už tam pojedu, chci toho vyzkoušet co nejvíc. Díky.
Zdareec. Přidávám se s dotazem, taky nestartuju (P944 NA 85). Na podzim jsem zaparkoval, na jaře už nenatočil. DME relátko vyměněné, pumpa funkční. Startér točí, ale auto nechytne. Indicie(?): otáčkoměr se během točení startéru nehýbe. Zatím jsem rozebral všechny konektory a pročistil je - a NIC.
Zítra chci přeměřit odpor na snímači otáček a polohy kliky na konektoru u ECU.
Nějaké další tipy? Mám to k autu 50km, tak když už tam pojedu, chci toho vyzkoušet co nejvíc. Díky.... Collapse