Vzkazy / Fórum

Internetový odkaz je u zprávy indikován podtržením jmenovky autora.

Napište nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
 
 
Pole označená * jsou povinná. E-mail není zveřejňován.
Vaše IP adresa je 3.145.156.46. Úpravy vyhrazeny.
Odkazy http://.... nepište do textu zprávy, spamfiltr pak takové zápisy většinou blokuje. Pro odkazy slouží při zápisu zprávy kolonka Website.
Pro automatické předvyplnění odesílatele je vhodné se zde návštěvnicky zaregistrovat (vlevo dole pod MENU).
Jakub Jakub wrote on 4.2.2020 at 12:20
Ahoj kluci , pár let jsem se neozval ale dnes si jdu pro radu . 10 let vlastním 944 Turbo poslední 3 roky s nim najednou cca 300 kilometru a setkávám se poslední dobou s problémem že když auto nastartuje tak prvních 15 vteřin prostě nemažte , aspoň ve ventilovem víku ne protože slyším cvakat ventily , ani ukazatel tlaku oleje prvních 15 vteřin neukazuje . Po cca 15 vteřinách se auto ztiši a tlak oleje vyskočí . Zkoušel jsem měnit 2x olej , 3x jsem měnil filtr a teď jsem měl sundane ventilove víko a měnil jsem ventil v hlavě který má zajištovat aby olej nepadal . Nesetkal jdete se někdo s podobným problémem ? Ještě dodám že do 24 hodin od posledního nastartování olej natlačilo hned , když je to dyl tak proste 15 vteřin trvá než olej natlačil . (Olejovou skříň do které se šroubuje filtr pod vyvažovákem jsem také sundanou , měnil jsem těsnění , termostat a vše vyčistil ) Nesetkal jste se s tím někdo ? Děkuji za rady
Ahoj kluci , pár let jsem se neozval ale dnes si jdu pro radu . 10 let vlastním 944 Turbo poslední 3 roky s nim najednou cca 300 kilometru a setkávám se poslední dobou s problémem že když auto nastartuje tak prvních 15 vteřin prostě nemažte , aspoň ve ventilovem víku ne protože slyším cvakat ventily , ani ukazatel tlaku oleje prvních 15 vteřin neukazuje . Po cca 15 vteřinách se auto ztiši a tlak oleje vyskočí . Zkoušel jsem měnit 2x olej , 3x jsem měnil filtr a teď jsem měl sundane ventilove víko a měnil jsem ventil v hlavě který má zajištovat aby olej nepadal . Nesetkal jdete se někdo s podobným problémem ? Ještě dodám že do 24 hodin od posledního nastartování olej natlačilo hned , když je to dyl tak proste 15 vteřin trvá než olej natlačil . (Olejovou skříň do které se šroubuje filtr pod vyvažovákem jsem také sundanou , měnil jsem těsnění , termostat a vše vyčistil ) Nesetkal jste se s tím někdo ? Děkuji za rady... Collapse