Vzkazy / Fórum

Internetový odkaz je u zprávy indikován podtržením jmenovky autora.

Napište nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
 
 
Pole označená * jsou povinná. E-mail není zveřejňován.
Vaše IP adresa je 18.116.13.113. Úpravy vyhrazeny.
Odkazy http://.... nepište do textu zprávy, spamfiltr pak takové zápisy většinou blokuje. Pro odkazy slouží při zápisu zprávy kolonka Website.
Pro automatické předvyplnění odesílatele je vhodné se zde návštěvnicky zaregistrovat (vlevo dole pod MENU).
Michal Michal wrote on 24.9.2019 at 9:01
Ahoj všichni, opět nemůžu natočit svoje Porsche 944 2,5 rv 82. Jiskru to dává, čerpadlo a spínací relé by mělo být nové. Dva měsíce to startovalo a opět nic.....nemá někdo nějakej typ kde začít?????? Někde nějaký další relé,pojistky,kostry, čidlo na vačce??? Jestli někdo nemá osobní zkušenost? Už jsem z toho dost nešťastnej, po dlouhé době jsem to začal dávat do kupy a teď to prostě přestalo chytat..... Díky všem za případnou pomoc nebo kontakt na někoho kdo s tím má zkušenost
Ahoj všichni, opět nemůžu natočit svoje Porsche 944 2,5 rv 82. Jiskru to dává, čerpadlo a spínací relé by mělo být nové. Dva měsíce to startovalo a opět nic.....nemá někdo nějakej typ kde začít?????? Někde nějaký další relé,pojistky,kostry, čidlo na vačce??? Jestli někdo nemá osobní zkušenost? Už jsem z toho dost nešťastnej, po dlouhé době jsem to začal dávat do kupy a teď to prostě přestalo chytat..... Díky všem za případnou pomoc nebo kontakt na někoho kdo s tím má zkušenost... Collapse